شابلون طراحی خط چشم موبر دائمی سان دپیل مد آرایش زیبایی - مرطوب کننده مناسب برای خشکی لبها
مد آرایش زیبایی
fashion make-up beauty

مرطوب کننده مناسب برای خشکی لبها

1387/12/10  ساعت: 13:59

نوع مطلب :زیبایی لب ،

مرطوب کننده ای مناسب برای جلوگیری از خشکی لب ها

 

به طور روزانه از یك محصول محافظ لب به منظور مرطوب كردن و حفظ حالت طبیعی آن ها استفاده كنید. یك مرطوب كننده لب كه حاوی مرطوب كننده های طبیعی نظیر كره كاكائو و Aloe Vera باشد یك تركیب موثر است و سبب حفظ رطوبت می شود. مراقبت روزانه لب ها به حفظ یك احساس طبیعی در لب ها و ظاهر نرم و صاف آن ها كمك می كند.

زمانی كه در معرض هوای خشك قرار می گیرید، از تركیبی استفاده كنید كه ضمن نگهداری رطوبت طبیعی از تأثیر خشكی محیط نیز جلوگیری كند. در این موارد استفاده از تركیباتی توصیه می شود كه حاوی چندین ماده محافظت كننده بوده و بتوانند از لب ها به خوبی محافظت كنند.

 

در طول سال هر زمان كه در معرض نور خورشید قرار می گیرید از یك محصول ضدآفتاب با عیار حفاظتی مناسب استفاده كنید. عیار حفاظتی نشان دهنده آن است كه برای چه مدت زمانی، فرد می تواند پیش از پیدایش آفتاب سوختگی، در آفتاب باقی بماند. افراد با پوست روشن حتی برای تماس های كوتاه مدت با آفتاب بایستی از تركیباتی با عیار حفاظتی 30 استفاده كنند. همچنین بهتر است از ضدآفتاب هایی استفاده شود كه هم اشعه ماوراء بنفش A و هم اشعه ماوراء بنفش B را پوشش می دهند و به مدت 80 دقیقه یا بیشتر در برابر آب پایدار می مانند. افرادی كه پوست های حساس دارند، بهتر است از تركیبات حاوی PABA كه می توانند سبب بروز واكنش های آلرژیك شوند، اجتناب كنند.

 

پیش از مصرف روژ لب از یك محصول محافظ لب استفاده كنید. اینكار سبب می شود كه رنگ به صورت یكنواخت پخش شده و ظاهر صاف تری ایجاد شود.
ویرایش:1393/02/3009:07
تعداد بازدید : بار برچسب ها: خشکی لبها، خشکی لب ها، مرطوب کننده مناسب برای خشکی لبها، مرطوب کننده مناسب برای جلوگیری از خشکی لب ها،

آرشیو موضوعی

آرشیو

آخرین پستها

نویسندگان

لینکستان

جستجو


بزرگترین فروشگاه آرایشی بهداشتی

 
 
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic