تبلیغات
شابلون طراحی خط چشم موبر دائمی سان دپیل مد آرایش زیبایی - 12 توصیه ی ساده برای زیبایی بدون آرایش
مد آرایش زیبایی
fashion make-up beauty

12 توصیه ی ساده برای زیبایی بدون آرایش

1390/09/1  ساعت: 14:58

با اینکه خیلی از خانم ها برای اینکه به خود یا خانواده شان برسند خیلی وقت ندارند اما ناخودآگاه زمان زیادی را جلوی آینه تلف می کنند. اولین حسن آرایش کم هم این است که کمی به وقت های آنها اضافه می کند.

اما به همین راحتی هم نمی توان از کنار زیبایی و شیک بودن گذشت. در هر صورت نکات زیر برای زیبایی بدون آرایش پیشنهاد می شود:

1. به جای آرایش به سلامت پوست صورت تان توجه کنید. شرط لازم و کافی برای استفاده نکردن از لوازم آرایش داشتن یک پوست سالم و باطراوت است. غذای سالم بخورید. بهداشت پوست تان را مراقبت کنید و مراقب جوش های مزاحم باشید.

2. پول لوازم آرایش را بدهید و یک صابون صورت خوب و یک شوینده مناسب برای پوستتان تهیه کنید.

3. یک لایه بردار ملایم دارای spf بالا هم می تواند در صاف و سالم به نظر رسیدن پوست مفید باشد.

4. اغلب کرم های ضد پیری پوست برای خانم های سنین مختلف خیلی قوی هستند و نیازی به استفاده از آنها نیست اما اگر هنوز فکر می کنید که باید از یکی از این انواع کرم ها استفاده کنید یک مدل ملایم تر و ضعیف آن را انتخاب کنید.

5. سعی کنید موها و ناخن های مرتبی داشته باشید. آرایش ساده و مناسب مو در زیبا به نظر رسیدن ظاهر بسیار موثر است. داشتن مو و ناخن مرتب موجب می شود حتی بدون استفاده از لوازم آرایش هم نامرتب به نظر نرسید. یک مانیکور ساده و یا مدل مویی انتخاب کنید که بتوانید برای یک هفته آن را نگه دارید.

6. به جای انواع رژ لب سعی کنید فقط از یک مرطوب کننده ساده استفاده کنید.

7. اگر لب ها سالم و مرطوب به نظر برسند زیبایی خاص خود را خواهند داشت.

8. اگر خیلی اصرار دارید که حتما چیزی روی پوست صورت تان استفاده کنید سعی کنید کرم ضدآفتابی که ته رنگ مختصری دارد به کار ببرید.

9. این نکته را از یاد نبرید که حتی بدون آرایش هم باید هر روز از ضدآفتاب استفاده کنید.

10. اگر قرار است فقط کمی آرایش کنید سعی کنید فقط ایرادهای کلی را برطرف کنید. لکه گیری روی پوست صورت با یک کرم ملایم یا یک نوک انگشت از ماسک صورت روی جای آبله کوچکی که دارید کافی است.

11. لوازم آرایش اضافه خود را دور بریزید. یک میز آرایش خلوت کمتر شما را برای آرایش کردن تحریک می کند.

12. اگر قرار باشد فقط دو نوع ماده آرایشی انتخاب کنید فقط یک پودر یا پن کیک ساده و یک مرطوب کننده و براق کننده لب از مارک های معتبر را انخاب کنید.
ویرایش:1390/11/823:13
تعداد بازدید : بار برچسب ها: شوینده مناسب برای صورت، راههای پیشنهادی جهت استفاده نکردن از لوازم آرایشی، زیبایی بدون ارایش، آرایش های ساده صورت، ارایش ساده برای دختران، ارایش صورت ساده، ارایش لب بدون، آرایش یا بدون آرایش، مدل ارایش مو و صورت خیلی ملایم و ساده، ماسکی برای زیبایی صورت، مدل آرایش خیلی ساده، انواع ارایش ساده، شوینده مناسب صورت، آرایش ساده لب، لوازم آرایشی بهداشتی-یك كرم لایه بردار خوب برای پوست صورت، ارایش ساده برای دختران، برای زیبایی چشم بدون آرایش، زیبایی بدون آرایش، یك صابون لایه بردار ضعیف صورت، "وسیله ساده برای ارایش مو"، آرایش ساده موی مشكی، آرایش های ملایم و ساده زیبا، نحوه ی یك ارایش ساده و شیك، مدل مانیکور ناخن ساده بدون دستگاه مانیکور،

آرشیو موضوعی

آرشیو

آخرین پستها

نویسندگان

لینکستان

جستجو


بزرگترین فروشگاه آرایشی بهداشتی